Yükleniyor
Yükleniyor...
ESCimage
image Anasayfa

Speed Manifesto

image image

Speed Medya, iletişim yatırımlarının geri dönüşünü matematikle açıklamaya kendini adamış bir medya ajansıdır.

Biz Medya Matematiği Ajansıyız

Speed Medya, iletişim yatırımlarının geri dönüşünü matematikle açıklamaya kendini adamış bir medya ajansıdır.

İletişim Yatırımının Geri Dönüşüne Katkı Sağlar

Speed Medya, tüm sektör ve marka verilerini analiz ederek, yönettiği iletişim yatırımları ile reklamverenlerine maksimum kazanç sağlamayı amaçlar.

Veri Tercümanıdır

Speed Medya veriyi, karmaşık medya dünyasını sadeleştirmek, anlaşılır kılmak ve reklamverenler tarafından takip edilebilir hale getirmek için kullanır.

İnsan Odaklıdır

Speed Medya, olan her şeyin insanla ilgili olduğunu bilir ve insanı tanımak için onu sistematik bir şekilde anlama çabasını hiçbir zaman bırakmaz. Her şeyin merkezine insanı koyar.

Proaktiftir

Speed Medya, reklamverenlerinin işlerini kendi işi gibi benimser. Veri, analiz ve projeksiyon konusunda uzmanlaşmış ekipleri sayesinde, iş ortaklarına proaktif, dinamik ve çözüm odaklı medya & pazarlama fırsatlarını sunar.

Titizdir

Speed Medya tüm detayları büyük bir titizlikle ele alır.

İnnovatiftir

Speed Medya, teknolojik kapasitesi ve yaratıcılığı sayesinde markayla hedef kitleyi doğru mecra kombinasyonlarında buluşturur.

Dijitali yalnızca bir mecra olarak görmez, tüketicilerin fiziksel oldukları kadar dijital varlıklar olduğunu bilir. Speed Medya planlamayı dijitalleştirir.

Öğrenir

Speed Medya sonu olmayan bir öğrenme ve gelişme dinamiğine inanır. Değişimi kucaklar, kendini ve iş ortaklarını sürekli geliştirmeyi hedefler.

Hayattan Beslenir

Speed Medya, sadece gerçek hayattan beslenip, ona hizmet edenlerin uzun vadede başarılı olacağını bilir ve gerçek hayattan ilham alır.

Erişilebilir

Speed Medya müşterilerinin tüm iletişim sorunlarında her zaman erişilebilir olmayı hedefler.

VERİ VE UZMANLIKLARI İLE AKILCI KARARLAR ÜRETİR
 

Paylaş